Sevgililer Günü’nde Ne Giymeli?

Yılın en romantik günlerinden Sevgililer Gününe bir gün kaldı. Yani 24 saatcik 🙂 Erkekler her ne kadar kutlamayı önemsemese de, özellikle kadınlar bu özel günde hatırlanmak istiyor. Özel günleri kutlamanın ilişkiler için daima yararlı olduğunu düşünüyorum. Herkes şımartılmak ister. Hele biz kadınlar. Ufak da olsa partnerinizin bir hediye alması aşkınızı güçlendirecektir.

Sevgililer Günü deyince akla ilk gelenlerden biri de bu romantik günde ne giyeceğimiz oluyor. Düşündük taşındık sizlere Tuvana Eroltu ile her zevke göre bir kombin hazırlamaya karar verdik. En ufak detayına kadar da düşündük üstelik. Hadi bakalım bizim Sevgililer Günü kombinlerimiz nasılmış 🙂

İlk kombinimiz sevgililer gününde biraz gizemli ve etnik desen severler için. Bu kombini soğuk kış gecelerine uyarlamak için de, çizmeleri seçtik.

 

 

 

 

Aşağıdaki kombini oluştururken sıradışı detayları sevenleri düşündük. Bir altın gibi parıldamak isteyenleri de diyebiliriz. Kırmızı aksesuarlarınızı kullanmayı unutmayın sakın. 🙂

Bu tercihimiz romantik olmaktan vazgeçemeyenler için. Sevgililer Günü’nde ancak bu kadar romantik olunabilir. Altına tabikii de ten rengi stiletto tercih ettik.

Siyah sanırım benim en sevdiğim renk. Aşağıdaki soldaki kombin de çok elegan bir kadının çok şık bir restorana davetli olması durumunda tercih edilebilir. Altına tamamlayıcı parça olarak siyah stiletto tercih etmelisiniz.

Son kombinimiz sağ üst köşede, yine farkını ortaya koymak isteyenler için. Siyahin asil duruşu çan etek ile birleşti. Aksesuar olarak bileklik ya da uzun küpeleri tercih edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bizim naçizane sevgililer günü kombinlerimiz böyle oldu. Sevgilisi olan olmayan herkese aşk  ve sevgi dolu bir 14 Şubat dileriz 🙂 Peki siz sevgililer gününde neler giymeyi planlıyorsunuz ?

Bizlere bu çekimde kapılarını açan Fuat Paşa Yalısı’na sonsuz teşekkürler.

Fotoğraflar: Güfran Ünsel

Blogger: Tuvana Eroltu

Elbiseler: AW18 / SS17 Tuba Ergin

Aksesuarlar: Tu

vana Akat

Makyaj Artisti: Ayşegül Parçalı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir