Biraz Retro, Biraz Renkli; Monde Green

Aslında ilk bakışta kulağa biraz kötü gelse de garantici bir yapım var. İlla emin olmak istiyorum. Keskin ve net cevapları seviyorum. Bana göre ya siyahtır ya beyaz. Ya iyidir ya kötü.

Yılbaşı indirimi malumunuz geldi geçti, keza Black Friday indirimi de öyle. Hepimiz mağazaları akın ettik, rafları yağmaladık, kuyruklara girdik, sıra beklemekten telef olduk diyemeyeceğim. Çünkü bu kısım benim için pek geçerli değil. ?

Genelde bir ürünü severek kullanıyorsam indirimi beklemem bitince tak diye alırım. Mesela en sevdiğim rujum, rimelim, kapatıcım ve olmazsa olmaz şampuanım tabii. Yaklaşık 2 aydır büyük bir istikrarla Monde Green markasının ürettiği birbirinden tatlış 3 farklı özelliklere sahip şampuanlarını kullanıyorum. Benden duymuş olmayın yakında Watsons mağazalarında da satılacakmış, (iç ses) oleyy! ?

Keratin bakımı, argan yağı bakımı bir de boyalı saçlar için koruyucu bakım şampuanı var. Kokuları nefis, yemek istiyorsunuz. ? Dolgun saçlar istiyorsanız keratin bakımını kullanın derim ilk. Zaten 2 haftada belli ediyor parlaklığından anlaşılıyor. Dolgun olmasa da yumuşacık olsun diyorsanız seçeneğiniz argan yağı bakımından yana olmalı. Her ne kadar bazen radikal kararlar alıp saçlarımızı boyatsak da unutmayalım ki onlar çok yıpranıyorlar, yıpranınca da kötü gözüküyorlar. Bir an önce onarıma ihtiyacı olan boyalı saçlarınız varsa renk koruyucu bakım doğru tercih. Üstelik

://www.mondegreen.com.tr">Monde Green markasına ait hiçbir şampuanda paraben ve sülfat bulunmuyor. Bir de seriye 3 adet saç bakım kremi eklendi. O halde yapılsın alışverişler, dolsun stoklar.

Not: Monde Green markalı ürünlere N11.com Dermo Eczanem ve Hepsi Burada’dan ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir